Kontakt oss

atico kontakt oss

Telefon

62 95 26 66

E-post

post@atico.no

Besøksadresse

Industrivegen 26, 2270 Flisa

Åpningstider

Åpningstider fabrikk:

Mandag – Fredag

Lørdag & Søndag

08.00 – 15.30

Stengt

Åpningstider SolungMat & The Cakemakers:

Mandag – Fredag

Lørdag

Søndag

10.00 – 16.30

10.00 – 15.00

Stengt

Henvendelser ang. møtevirksomhet, bestilling av mat og kaker kan sendes direkte til solungmat@atico.no

    Kontakt våre ansatte

    Daglig leder

    Toril Moen

    toril@atico.no
    +47 95208825

    Administrasjon

    Svein Olav Tandberg

    post@atico.no
    +47 92667058

    Salg & marked

    Håvard Enger

    havard@atico.no
    +47 92669726

    Avdelingsleder SolungMat

    Steinar Kalfoss

    steinar@atico.no
    +47 45605514

    Yrkesveileder SolungMat

    Lars Gjønnes

    lars@atico.no
    +47 62952666

    Yrkesveileder Bakeri og konditori

    Ivar Bakke

    ivar@atico.no
    +47 91921007

    Yrkesveileder Bakeri og konditori

    Terje Hartvikøy

    terje@atico.no
    +47 48954242

    Avdelingsleder trebearbeiding og bygg/eiendom

    Jørn Thoresen

    jorn@atico.no
    +47 91903327

    Yrkesveileder trebearbeiding

    Carina Braskerud

    carina@atico.no
    +47 91904406

    Yrkesveileder trebearbeiding

    Rolf Øverby

    rolf@atico.no
    +47 91905256

    Jobbveileder

    Ronny Sagerud

    ronny@atico.no
    +47 90692377

    Fag- og tiltaksansvarlig

    Evelyn Mensi

    evelyn@atico.no
    +47 91901948

    Jobbveileder

    Oddny Pauline Hamnes

    oddny@atico.no
    +47 40400258

    Jobbveileder VTA

    Sol Olastuen

    sol@atico.no
    +47 92669536

    Jobbveileder

    Lars Harald Dølbakken

    larsd@atico.no
    +47 99091816